Słodycze na spotkaniu rodzinnym

Pani Asia powiedziała dzisiaj “znienawidziłam Pana przez chwilę po tym, jak zabronił mi pan jeść słodycze na spotkaniu rodzinnym, tak na nie czekałam”, było to ponad 3 miesiące temu. Dzisiaj pani Joasia powiedziała, że jest wdzięczna za wszystko przez co razem przeszliśmy. Minione święta były pierwszymi świętami bez słodyczy. Bez presji i bez ciśnienia. Pokazuje to jak zmiana nawyków żywieniowych może być wyboista.


Mnie chwyciły za serce słowa “że różne w życiu pojawiają się trudności, jednak czuję, że na tą chwilę ze słodyczami sobie poradziłam”. Waga stopniowo leci w dół. Powoli zmieniamy nawyki żywieniowe. Wszystko się normalizuje. 


Zadbaliśmy o jeden z najważniejszych aspektów motywacyjnych czyli zmianę, przed rodziną. Pierwsze spotkanie rodzinne nie było łatwe, siostra jeszcze dolewała oliwy do ognia pytając się zadziornie “nawet kawałka nie zjesz?”.


Jednak sama decyzja wyszła od pani Joasi. To ona zadecydowała, że słodycze nie są jej do niczego potrzebne. Są inne sposoby na radzenie sobie z emocjami. 


Taki test i zmiana swojego wizerunku w najbliższej społeczności, jaką jest rodzina, pozwala zacementować ten fundament. 


Czy to koniec pracy? Z pewnością jeszcze czeka nas kilka miesięcy budowania zmiany, jednak z każdym tygodniem teraz jest już coraz łatwiej. Pod koniec spotkania Pani Joanna podzieliła się ze mną swoim przemyśleniem, że jest wdzięczna losowi za to, że podjęła wtedy taką decyzję, a wszystko to zaczęło się od niewinnego, kultowego już webinaru „Uzależnienie od słodyczy – skuteczne narzędzia do zmiany nawyków” który prowadzę już od 10 miesięcy w każdy czwartek o 20:00.

Regularnie webinar wypełniony jest do ostatniego miejsca. Cieszy się on niesłabnącą popularnością. Od tego czasu udało się pomóc poprawić swoje relacje z jedzeniem tysiącom osób!

Chciałbym się zatroszczyć również o Ciebie i pomóc Ci w budowaniu motywacji oraz zdrowej relacji z jedzeniem. W związku z czym zapraszam Cię na jutrzejsze spotkanie. 

Rezerwacji możesz dokonać tutaj https://fitmind.pl/uzaleznienieodslodyczy-szkolenie/