Konsultacje indywidualne

Pomaganie innym jest moja pasją

Indywidualne Spotkania

Każdy ma prawo do długiego życia i czucia się dobrze codziennie.

Jako dietetyk jestem w stanie pomóc Ci wejść w odpowiedni dla Ciebie model żywieniowy. Taki, który pomoże odżywić organizm, wspierając jego regeneracje, odejmując lat z biologicznego zegara. Przy odpowiednim żywieniu jesz tylko tyle ile potrzebujesz aby zachować zdrowie i zgrabną sylwetkę. Wyznaję zasadę regulacja, a nie rewolucja. 

Pomogę Ci poprawić relacje z jedzeniem

Upewnij się że, jestem odpowiednią osobą

Moja metodyka pracy

Jako dietetyk jestem w stanie pomóc Ci wejść w odpowiedni dla Ciebie model żywieniowy. Taki, który pomoże odżywić organizm, wspierając jego regeneracje, odejmując lat z biologicznego zegara. Przy odpowiednim żywieniu jesz tylko tyle ile potrzebujesz aby zachować zdrowie i zgrabną sylwetkę. Wyznaję zasadę regulacja, a nie rewolucja. 

Jako psychodietetyk skupiam się na często zaburzonych obszarach podejmowania decyzji żywieniowych. Według danych statystycznych blisko 73% Polek cierpi na zaburzenia odżywiania o różnym stopniu nasilenia. Ponad 95% osób odchudzających się doświadcza efektu jojo. Słodycze i słone przekąski to aktualnie najczęściej stosowana używka w naszym społeczeństwie. Razem ze mną poznasz metody jak jeść tyle ile potrzeba i umieć skończyć wtedy kiedy potrzeba. 

Aktualnie podejmuje współprace tylko z wybranymi osobami. 

Pomaganie innym to najcenniejsza dla mnie wartość. Od momentu kiedy odkryłem swoje powołanie w 2012 roku pomogłem ponad 1205 osobom poprawić swoje relacje z jedzeniem. Pomogłem im zacząć się zdrowo odżywiać, osiągnąć wymarzoną masę ciała i sylwetkę oraz poprawić stan zdrowia wprowadzając groźne dla życia choroby w stan remisji. Aktualnie na koncie mam ponad 3000 ułożonych planów dietetycznych oraz setki tysięcy zgubionych kilogramów. 

Rekomendacje

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt konsultacji?

Pierwsza konsultacja to koszt 300zł, każda kolejna konsultacja kontrolna to koszt 250zł

Jaki jest czas trwania konsultacji?

Konsultacja pierwszorazowa trwa 60min, każda kolejna konsultacja kontrolna trwa 45min.

Czy dostanę plan dietetyczny?

Plan dietetyczny jest opcją dodatkową. Jedne osoby dobrze się czują trzymając się sztywno rozpisanych ram, inne wolą mieć więcej elastyczności. Dlatego podczas pierwszej konsultacji ocenimy, które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie.

Ile kosztuje plan dietetyczny?

Podstawowy indywidualny 7 dniowy plan dietetyczny do wielokrotnego stosowania dla osoby zdrowej to koszt od 250zł. W przypadku diet specjalistycznych, wykluczeń czy stanów chorobowych, w zależności od skomplikowania cena planu może wzrosnąć. Wyceny dokonuję podczas pierwszej konsultacji.

Uwaga: Za plan przygotowany przeze mnie płacisz tylko raz, później podczas konsultacji kontrolnych na bazie Twoich sugestii dowolnie modyfikujemy plan tak, aby stał się idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.  Przeważnie po 1-2 modyfikacjach masz tak dopasowany plan, że nie czujesz, że jesteś na diecie. 

Czy współpracujesz z osobami mającymi problemy zdrowotne?

Tak, współpracuję z osobami. Specjalizuje się w dietach dla osób w różnym wieku przy współistniejących chorobach jak (nadciśnienie tętnicze, hiperholesterolemia, insulinooporność, cukrzyca, otyłość, choroby tarczycy, choroby autoimmunologiczne, choroby neurodegeneracyjne).

Czy współpracujesz z osobami, które mają zaburzenia odżywiania?

Jako psychodietetyk posiadam inne niż tylko somatyczne umiejętności oraz wiedzę w znajdowaniu i leczeniu przyczyn zaburzeń odżywiania, a także chorób z tym związanych. Cechuje mnie wiedza z zakresu psychologii powstawania zaburzeń takich jak: motywacja do podjęcia walki z otyłością czy nadwagą, stawiane cele, strefa emocjonalna, zaburzone postrzeganie siebie, relacje z bliskimi, problemy z kształtowaniem się tożsamości oraz wskazanie metod, które mogą im przeciwdziałać. Jestem przygotowany do skutecznego oddziaływania na zmianę zachowań w zakresie żywienia.

W przypadku zaburzeń takich jak bulimia czy anoreksja, współpracuje wyłącznie w zespole składającym się z lekarza psychiatry, psychologa lub terapeuty. 

Jeżeli czujesz, że jesteś gotowy na zmianę

Umów się na konsultacje

Postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać problem z jakim się zmagasz.

Leave this field blank

Nie możesz sobie pozwolić na indywidualne konsultacje?

Zobacz ekonomiczniejsze rozwiązania