Wywiad na temat gastro coachingu oraz tego jak sobie radzić jesienią aby nie przybrać dodatkowych kilogramów. Zapraszam! Gastro Coachingwywiad Nawigacja wpisu PoprzedniWołowina z chilli i marchewka z imbiremNastępnyOwsianka roku! Powiązane wpisy Schudłam 16 kg, a odmłodniałam 26 lat! Mikolaj Choroszynski 29 października 2014 Cholesterol nie taki zły! Mikolaj Choroszynski 29 października 2014 Czy to jeszcze dodatkowe kilogramy czy już otyłość? Mikolaj Choroszynski 29 października 2014 DIETA BEZTŁUSZCZOWA – SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO Mikolaj Choroszynski 29 października 2014