Dołącz do programu, który pomógł już dziesiątkom osób

PROGRAM INTENSYWNEJ ZMIANY NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH FItMIND

Zapisz się do najnowszej edycji. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem i samopoczuciem. Raz na zawsze pozbądź się swojego “słodkiego” problemu.

Program Intensywnej Zmiany Nawyków Żywieniowych w modelu FitMIND, adresowany do osób już wielokrotnie bezskutecznie próbujących zmienić je wcześniej. Podczas 10 spotkań jesteśmy wstanie przekazać znacznie więcej niż podczas konsultacji indywidualnych.

Jest to jedyny taki w Polsce program, pozwalający w 10 tygodni poradzić sobie z większością problemów jak jedzenie słodyczy, jedzenie pod wpływem emocji, jedzenie wieczorami, jedzenie pod wpływem stresu, nudy czy zmęczenia. Dzięki nowatorskiemu podejściu oraz miłej atmosferze zmiana nawyków staje się miłą przygodą, którą przechodzimy razem, krok po kroku. Spotkania odbywają się w każdy wtorek lub czwartek o 19:00.

 

5 stopniowy model FitMIND polega na

 

  1. Przerwaniu procesu jedzenia słodyczy 
  2. Indywidualizacji diety
  3. Odzyskaniu kontroli
  4. Zmianie zachowania
  5. Utrzymaniu nowych nawyków
Więcej na temat całego kursu możesz dowiedzieć się z tego nagrania, gdzie razem z Marysią odpowiadamy na najczęstsze pytania.

CO W RAMACH PROGRAMU?

Regularne spotkania
Spotkania na żywo odbywają się wieczorową porą, w każdy wtorek przez 10 tygodni. Każde spotkanie trwa 120 minut. Są to spotkania online, zatem potrzeba dobrego połączenia internetowego i kamerki. Po każdym spotkaniu otrzymujesz drogą mailową materiał z podsumowaniem oraz zadaniem do wykonania, materiał do przeczytania i refleksji na kolejne spotkanie. Przykładowe ćwiczenie to prowadzenie dziennika, w którym zapisywać będziesz obserwacje dotyczące Twoich zachowań słodyczowych wraz z poznawaniem emocji i potrzeb, które się za nimi mogą “kryć”. Są to konkretne narzędzia, w które zostajesz wyposażony, aby po skończonym procesie 10 tygodni móc korzystać z nich samodzielnie.Warunkiem udziału w projekcie jest wypełnienie ankiety, która zostanie powtórzona po ukończonym procesie, aby zakres zmian jaki udało się wprowadzić.
Opieka przez wiele tygodni
Na czas trwania procesu, przez całe 10 tygodni jesteś zaopiekowana i masz możliwość skorzystania z wiedzy i wsparcia dwóch specjalistów. Jeśli poczujesz potrzebę bycia w grupie i pod opieką nieco dłużej, masz możliwość dołączenia do większej grupy wspierającej. Tam spotkania odbywają się raz na dwa tygodnie. Pomagają one w utrzymaniu nowych nawyków żywieniowych.
Kameralna grupa
Jeżeli uważasz, że spotkania grupowe nie są dla Ciebie, to najprawdopodobniej właśnie Ty najbardziej ich potrzebujesz 🙂Według teorii społecznego uczenia się oraz doświadczeń bezpośredniej pracy z klientami dostrzegam dodatkową wartość grupowych spotkań. Pozwalają one zmaksymalizować efektywność całego procesu zmiany nawyków, przyjrzeć się własnym problemom z innej perspektywy oraz skorzystać z doświadczeń innych osób. W związku z tym jest to kameralna, 10-15 osobowa grupa, pozwalające dopasować “narzędzia”, które ułatwią podjęcie kolejnych kroków zmiany. Zyskujesz zatem nie tylko wiedzę teoretyczną i konkretne narzędzia oraz stałą opiekę specjalistów, lecz również wsparcie i bliskość drugiego człowieka, który ma podobną historię do Twojej.

KTO PRZEPROWADZI CIĘ PRZEZ CAŁY PROCES?

Cześć!

Nazywam się Mikołaj Choroszyński i staram się codziennie sprawiać, aby nasz świat był coraz zdrowszym miejscem.
Jestem dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem, wykładowcą akademickim oraz twórcą licznych kursów, szkoleń oraz darmowych materiałów.
Pomogłem tysiącom osób pozbyć się zbędnych kilogramów, wygrać walkę z uporczywymi chorobami i dolegliwościami oraz odzyskać dobre samopoczucie i radość z życia.

Pomogę również i Tobie.

Zmienimy wspólnie twoją dietę oraz styl życia. Przejdziemy razem przez krętą drogę zmiany Twoich nawyków żywieniowych.

Cześć!

Nazywam się Maria Nowak – jestem trenerem FitMIND oraz specjalistą do spraw uzależnienia od żywności. Pracuję jako dietetyk i edukator żywieniowy. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do zdrowia uwzględniające ciało, psychikę, kontakty społeczne, potrzeby duchowe. Poza dietetyką interesuję się fitoterapią, aromaterapią i innymi naturalnymi metodami wspierającymi zdrowie i wiedzę o nich przemycam moim pacjentom.

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Zawisza, jestem trenerką FitMIND i wspieram osoby borykające się z problemami odżywiania. Na co dzień pracuję jako psycholog, trener, psychodietetyk i interwent kryzysowy. Moją misją jest wprowadzenie pozytywnych zmian w życie moich pacjentów. Ponadto stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Prywatnie czerpie radość z kontaktu z ludźmi, medytacji, bliskości z naturą i odkrywaniu nowych, pięknych miejsc na świecie.

Wysokość inwestycji.

Udział w 10 tygodniowym programie to 1000 zł. Jednak po wcześniejszych edycjach widzimy, że dla wielu osób jest to zbyt duża, jednorazowa inwestycja. Chcemy pomóc każdemu z was dlatego kwota wpisowa to 500zł. Jeżeli uznasz, że program był dla Ciebie wartościowy i wniósł wiele dobrego do Twojego życia, będziemy Ci wdzięczni za opłacenie całości po zakończeniu.  

Dajemy też możliwość na wpłacenie dowolnej kwoty (wyższej lub niższe) w zależności od tego na ile masz możliwość oraz na ile jesteś wdzięczny/a za nasze starania. Każdą dodatkową kwotę przeznaczymy na działania fundacji FitMIND.

Zaksięgowanie przelewu lub przesłanie potwierdzenia jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie. Zwrot jest możliwy w terminie 7 dni od rozpoczęcia procesu. Podczas trwania intensywnego procesu zmiany nawyków możliwa jest jedna nieobecność lub jedno nieodrobienie zadanego zadania. W przypadku większej ilości nieusprawiedliwionych nieobecności możliwość udziału w programie nie będzie możliwa ze względu na zaległości. W takim wypadku możliwe jest przepisanie do kolejnej grupy w innym terminie.

Dane do przelewu:

Kwota: 500pln

MBank Mikołaj Choroszyński

Nr konta: 32 1140 2004 0000 3002 7966 3106

PayPal: paypal.me/choroszynski

 

Grupa wsparcia, do której można dołączyć po zakończeniu procesu 10 tygodniowego to 59 zł /m-c

DOŁACZ DO PROGRAMU

Wypełniając formularz dostajesz od nas darmową konsultację! 

Po jego wypełnieniu w ciągu 24 h spodziewaj się telefonu. Przeprowadzę z Tobą krótką konsultację dotyczącą “słodkiego” problemu oraz rozwieję dodatkowe wątpliwości dotyczące uczestnictwa w procesie. 

Do usłyszenia! 

UWAGA! Najbliższe grupy ruszają w czerwcu we wtorek 21.06 oraz czwartek 23.06 o godzinie 19:00 

Liczba miejsc mocno ograniczona dlatego zastrzegamy sobie prawo wyboru osób, które wezmą udział w programie według kolejności zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsce będziesz miał pierwszeństwo przy naborze do kolejnej edycji. 

Leave this field blank