Wrzesień wdzięczności Newsletter FitMIND

Jak przestać jeść słodycze? – Dietetyk o Programie FitMIND | FitMIND live

Zobacz jak dzięki zmianie podejścia osoba lubiąca słodycze była w stanie zapomnieć o torcie czekoladowym w lodówce! Tym razem to dietetyk Milena Florko opowie wam jak okiem specjalisty wygląda program intensywnej zmiany nawyków żywieniowych FitMIND.

Bardzo ciepła i pełna energii rozmowa, szczególnie dla osób zastanawiających się nad zmianą swojego sposobu żywienia

Obejrzyj na YouTube -> LINK
Posłuchaj na Spotify -> LINK

Osoby chcące skorzystać, tak jak Milena, z dobrodziejstw Programu Zmiany Nawyków Żywieniowych FitMIND zapraszamy do kontaktu – mamy jeszcze dla Was miejsca w grupie startującej 27 września.

Zapisy -> LINK

Czego uczyłem się w szkole, a czego chciałbym się nauczyć w szkole?

Cała ta cenna wiedza pryska w momencie gdy trzeba rozliczyć PIT, udać się do urzędu albo porozmawiać z kierowcą, który właśnie zajechał Ci drogę na światłach…

Świat zmienia się w takim tempie, że nasza podstawowa edukacja jest niewystarczająca, aby sprawnie zarządzać najbardziej zaawansowaną technologią na tej planecie jaką jest.. ludzki mózg!

Przeczytaj więcej -> LINK

Czy można uzależnić się od słodyczy?

Stwierdzenie, że cukier uzależnia jak kokaina jest jak włożenie kija w mrowisko, ponieważ świat dietetyczny i żywieniowy rządzi się swoimi własnymi prawami. Prawie każdy w tej kwestii może być specjalistą, może mieć wokół jedzenia własną filozofię i może się czuć z tym dobrze, chcąc bronić swojego statusu quo, czyli stałego stanu rzeczy. 

Zapraszam do przygotowanego przeze mnie wnikliwego artykułu przeglądowego oraz wstępnych wyników badań ankiety na temat Uzależnienia do słodyczy

Przeczytaj więcej -> LINK

Jak dzięki diecie zachować sprawny umysł i zdrowe ciało? – PRZEDSPRZEDAŻ

Praca, rodzina, intensywny tryb życia i przytłaczająca ilość obowiązków. Marzysz o zdrowym ciele i zgrabnej sylwetce, a nie chcesz aby przygotowywanie jedzenie całkowicie pochłaniało każdą wolną chwilę?

Dołącz do szkolenia, który rozwiąże Twój problem.

Kup w przedsprzedaży -> LINK