Słodki Listopad

Posłuchaj mojej książki

Nie jesteś typem książkowego mola, ale chcesz zapoznać się z moją książką? Gotowy audiobook czytany przeze mnie jest już dostępny w sprzedaży w sam raz na listopadowe długie wieczory.

Kup -> LINK

Czy sytuacja rodzinna jest jedynym istotnym czynnikiem wpływającym na zaburzenia odżywiania?

Dzięki przeprowadzonej metaanalizie jesteśmy w stanie stwierdzić, że na pojawienie się i rozwój zaburzeń odżywiania wpływ ma wiele innych czynników składających się na funkcjonowanie człowieka.

Przeczytaj więcej -> LINK

Jak na zwiększenie występowania zaburzeń odżywiania wpływają filmy i media społecznościowe?

W jednym z amerykańskich badań na 11 tyś dzieci w wieku 9-10 lat pokazano, że zaburzenia napadowego odżywiania były związane z e-uzależnieniami. Na każdą godzinę na social mediach ryzyko napadowego objadania rok później wzrastało 62%, a na każdą godzinę spędzoną na oglądaniu telewizji czy streamowanych kanałów i platform była związana z 39% wzrostem ryzyka napadowego objadania rok później.

Przeczytaj więcej -> LINK

Zapisy do VIII grupy Intensywnego Programu Zmiany Nawyków Żywieniowych FitMind trwają!

Już 17.11 rusza kolejna grupa, która przez 10 tygodni będzie pracowała nad zmianą swoich nawyków żywieniowych. Weź udział i popraw swoje relacje z jedzeniem, a także naucz się wykorzystywać narzędzia do zmiany swoich nawyków.
Zapisz się -> LINK

Szkolenie psychodietetyczne dla specjalistów

W ramach działań fundacji FitMind chcę zaprosić specjalistów z obszaru dietetyki, psychologii i medycyny do odbycia szkolenia psychodietetycznego pod moim okiem.

W ramach szkolenia czeka na Ciebie 10 tygodni intensywnej praktyki z pacjentami pod okiem naszej kardy psychodietetycznej.

Zdobądź doświadczenie i certyfikat z psychodietetyki.

Dowiedz się więcej -> LINK